De Vlucht van de Buizerd
1e leerjaar
Je komt een laagje dieper in jezelf door het loslaten en ombuigen van beperkende overtuigingen, negatieve gedachtenpatronen. Je energie weer stromen
Door verbinding te maken met je Spirits, kracht&totemdieren, het medicijnwiel te ervaren en trancereizen, wordt jouw innerlijke wereld verder geopend en her-inner je meer en meer wie je bent.
Je komt een laagje dieper in jezelf door het loslaten en ombuigen van beperkende overtuigingen, negatieve gedachtenpatronen. Je energie weer stromen en de magie van manifestatie komt te voorschijn.
In de basis jaartraining worden healingstechnieken en kennis aangeboden, die aansluiten bij het fysieke, mentale, emotionele en spirituele lichaam. De elementen die in de training onder andere worden aangeboden zijn;
- Energetisch reinigen van mensen, ruimte
- Entiteiten, krachtdieren, gidsen
- Chakra’s en werken met edelstenen
- Diverse soorten trancereis ondergaan en leren begeleiden
- Kennis rondom boven-, midden- en onderwereld
- Technieken om te werken met het medicijnwiel; zoals hervinden van balans, systemische werk en karma heling
- Inwijden van instrumenten en voorwerpen
- Healing technieken zoals banden van bescherming aanleggen en energetische healing
- Manifestatie van Magie
- Kennis over en gebruik van kruiden en essentiële oliën
- Kennismaken met plantmedicijn cacao, Rapé en mapacho.
- Maken van rituele voorwerpen zoals dromenvanger, krachtschild, bellenratel.
VOOR WIE

De training is voor allen die willen kennismaken met het sjamanisme, als willen leren werken met de diverse healingstechnieken. De jaartraining is voor alle leeftijden en niveau’s.
Tevens is het een traject van persoonlijke ontwikkeling, een verdere kennismaking van wie je in de diepste essentie bent.
DATA
De training wordt geven op donderdag of vrijdag. De dagen zijn van 9.30 – 17.00 uur
2022
2e vrijdag vd maand: 9 september 2022, 14 oktober, 11 november, 9 december, 13 januari 2023, 8 februari, 8 maart, 14 april, 12 mei, 9 juni
2023
2e donderdag vd maand: 12 januari 2023, 9 februari, 9 maart, 13 april, 11 mei, 8 juni, 14 september, 12 oktober, 9 november, 14 december
INVESTERING € 1.297,00
Wil je kennismaken met ons of meer weten over de training, neem dan contact met ons op. Dit kan door ons te bellen/appen op 06-28850086 of laat HIER je gegevens achter.
Aanmelden kan via onze webshop